Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarımız için en önemli görevlerden birini üstlenen tesisatlar, suya ulaşımımızı sağlamakta ve kullandığımız suyu atık sulara iletmektedir. Bu denli önemli bir göreve sahip olduğundan, su tesisatlarında yaşanan kaçaklar, yaşamı olumsuz etkiler. İşte bunun için su kaçak belirtileri ile karşı karşıya kalındığında, hemen su kaçak tespiti hizmeti alınmalıdır. Sevgi Tesisat bu noktada su kaçağı tespiti hizmetini size en kapsamlı şekilde sunmakta, tüm süreci bizzat yöneterek, aklınızda herhangi bir kuşku bırakmamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

Bundan yıllar öncesinde, su kaçak tespiti gibi bir işlem yoktu. Tesisatçılar tamamen sezilerine göre tesisatın kaçak olduğu noktayı tespit ediyor, bunu kırarak gerçekleştiriyordu. Ancak gelişen teknoloji ile bu tamamen ortadan kalktı. Çünkü artık su kaçak tespit cihazları var. Bu cihazlar ile kırmadan, noktasal bir şekilde tesisat kaçakları tespit edilebiliyor, maddi ve manevi kayıpların önüne geçilebiliyor.

Su Kaçağı Tespit Cihazı Nedir?

Tesisatlardaki kaçakların kırmadan, noktasal olarak tespit edilmesini sağlayan, hassas özelliklere sahip cihazlardır. Maliyeti çok büyük olan bu cihazlar, kaçakların çok kısa sürede tespit edilmesine olanak sağlar. Bu nedenle de günümüzde su kaçaklarının tespitinde kullanılır. Peki, bu cihazlar hangileridir?

Termal Su Kaçak Tespit Cihazı

Su kaçağı tespit sürecinin ilk aşamasını oluşturmaktadır. Yapıdaki tesisatların yerlerini tam olarak gösteren bir cihaz olup, sonrasında kullanılacak olan cihaza uygun bir ortam hazırlamaktadır. Bu nedenle Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ve sonrasında kullanılan cihazın mutlaka bir arada tercih edilmesi gerekir. Tek başlarını sağlayacakları faydalar çok az olup, gereksiz kırmalara sebep olabilirler.

Akustik Dinleme Cihazı

Tesisattaki kaçağın tam olarak nerede olduğunu gösteren, kulaklık ile sesin dinlendiği çok hassas bir cihazdır. Termal Su Kaçak Tespit Cihazının tesisatların tam olarak nerede olduğunu belirlemesi sonrasında, Akustik Dinleme Cihazı ile hassas dinleme gerçekleştirilir. Bu dinleme ile noktasal bir kaçak tespiti gerçekleştirilir. Cihazın özelliklerine göre belirli derinliğe kadar ses dinlenebilir. Böylece kırma işlemine gerek kalmadan su kaçağı tespitinin gerçekleştirilmesi sağlanır.

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Cihazla su kaçağı tespiti için yukarıda da bahsedilen iki önemli cihazın kullanılması gerekir. Bu cihazların doğru ve bir arada kullanılması sonucunda herhangi bir kırma işlemi olmadan su kaçak tespitinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Peki, Sevgi Tesisat olarak kırmadan su kaçak tespiti işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Adrese ulaştıktan sonra kaçak belirtilerine göre Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile tesisatların yerlerini tam olarak belirliyoruz.
 • Belirleme işleminden sonra hassas dinlemeyi gerçekleştiriyoruz.
 • Hassas dinleme, Akustik Dinleme Cihazı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihaz kulaklık sayesinde sesleri iletmekte, böylece kaçağın yeri noktasal şekilde tespit edilmektedir.

Kırmadan, noktasal su kaçak tespiti işlemini Sevgi Tesisat olarak bizden alabilirsiniz. Firmamız size profesyonel standartlarda, uygun fiyat garantili olarak hizmet sunacaktır. Bu nedenle güvenle bizi tercih edebileceğinizi unutmamalısınız.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Gelişen teknolojinin getirdiği olanaklardan bir tanesi olan kameralı su kaçak tespiti işlemi, son dönemin tesisat sektörüne getirdiği en kıymetli uygulamadır. Biz de bunun bilincinde olarak, sizin için kameralı su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştirmekteyiz. Peki, bu işlemin avantajları nelerdir?

 • Kaçak tespitinin kırmadan ve noktasal olarak gerçekleştirilmesini sağlar.
 • Tesisatların yerini gösterir.
 • Tesisat borularının içerisinde ilerleyerek kırık ya da çatlak olan alanları tespit eder.
 • Maddi ve manevi kayıpları ortadan kaldırır.

Yukarıdaki avantajları sağlayan kameralı su kaçağı tespit işlemi, Sevgi Tesisat firmamız tarafından bizzat gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sonucunda su kaçak tespiti yapılmakta, sonrasında tamir sürecine geçilebilmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında karşımıza çıkan en önemli problemlerden bir tanesi de su kaçaklarıdır. Pis su tesisatı ya da temiz su tesisatı olması fark etmeksizin, tesisatta oluşan kaçak, suyu kullanamamaya sebep olur. Ancak bazı durumlarda da su kaçaklarının nerede olduğunu bulamama durumu söz konusudur. İşte bu durumda cihazla su kaçağı tespiti çok büyük fayda sağlar. Peki, bu işlem nasıl gerçekleştiriliyor?

 • Su sızıntısı olan yerin tam olarak nerede olduğunu manuel olarak tespit etmek çok güç. Ancak bunu cihazla gerçekleştirdiğimizde, noktasal bir tespit gerçekleştirilmiş olacaktır.
 • Cihazlar sayesinde, öncelikli olarak su tesisatlarının yeri bir harita gibi ortaya çıkarılıyor. Bunu yapan da termal kameralı cihazlar. Termal kamera su kaçağı tespiti cihazı sayesinde tespit edilen tesisatlar üzerinden, diğer cihaza uygun bir yol haritası oluşturulmaktadır.
 • Bundan sonra su sızıntılarını dinlemeye yarayan cihaz kullanılıyor. Özel bir cihaz olan akustik dinleme cihazı sayesinde su sızıntısının sesi kulaklıklar sayesinde dinleniyor. Böylece su kaçağının yeri noktasal olarak tespit ediliyor.

Noktasal olarak tespit sayesinde su kaçaklarını bulan ve sonrasında tamirine yönelik hizmetler sunan Sevgi Tesisat firmamız, size ayrıcalıklı ve profesyonel hizmetin her detayını en ince ayrıntısına kadar verecektir. Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda tecrübesi ile ön planda olan firmamız, tamamen orijinal malzemeler kullandığından, hizmetimiz garantilidir.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Sevgi Tesisat firmamız, deneyimli ekibi ile İstanbul genelinde hizmetler sunmaktadır. Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakası’nda olmanız fark etmeksizin, ekiplerimiz hızla talebiniz üzerine adresinize ulaşmaktadır. Bundan sonra hemen su kaçak tespiti işlemi gerçekleştirilir ve sizin için maddi ve manevi açıdan yorucu olan bu süreç sona ermiş olur.

Su kaçağı tespiti İstanbul genelinde çok talep edilen bir hizmettir. Bu hizmeti sunan onlarca farklı firma olduğundan, kaliteli hizmetin alınabilmesi için son derece hassas hareket edilmesi gerekir. En iyi tesisatçı olarak hizmet veren firmamızı bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü sizin için;

 • En teknolojik cihazlar ile,
 • Noktasal su kaçak tespiti işlemini,
 • Uzman ekibimiz,
 • Müşteri odaklı çalışma anlayışımız ve
 • Uygun fiyat avantajımız sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Siz de sorunsuz bir hizmet talep ediyorsanız, o halde doğru yerdesiniz. Hemen Sevgi Tesisat firmamız ile iletişime geçebilir, sürecin tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Çünkü sizin için her zaman en kaliteli hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Garantili süreç yönetimimiz sayesinde aklınızda herhangi bir kuşku kalmadan profesyonel hizmetimizden yararlanabileceksiniz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Tesisatlarda meydana gelen problemler, hayatı çok fazla olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle tesisat ile ilgili problemlerde hemen profesyonel bir tesisat firmasına ulaşmanız gerekir. Sevgi Tesisat firmamız da bu noktada tam bir marka. Ayrıca su kaçak tespiti fiyatları en uygun şekilde belirlenmekte, böylece kaliteli hizmetin yanında uygun fiyat avantajından da yararlanılmaktadır. Hizmetimizin fiyatlarını;

 • Hizmet sunulacak yer,
 • Tesisat yapısı,
 • Kaçağın yapısı ve
 • Tamir sürecini göz önünde bulundurarak belirlemekteyiz.

Yukarıdaki unsurlara dikkat edilerek, İstanbul su kaçak tespiti fiyatları belirlenmektedir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sürece ait daha fazla detayı bizzat öğrenebilirsiniz.

Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları

Son teknolojinin getirdiği yöntemler ile tesisatlarda meydana gelen problemler artık çok daha kısa zamanda ve daha az maliyette ortadan kaldırılıyor. Tabii ki kaçağın durumuna bağlı olarak süreç farklılaştığından, bu konuda daima uzman olan firmaların süreci kontrol etmesi gerekiyor. Peki, kameralı su kaçağı tespiti fiyatları belirlenirken, neden net bir fiyat verilemiyor? Bunun sebebi tespit cihazları ve daha pek çok etkendir. Bu etkenler ise şu şekilde sıralanabilir.

 • Kullanılan cihazlar,
 • Tesisatın kaçak durumu,
 • Kameralı su kaçak tespitinin gerçekleştirileceği alan,
 • Uygulanması gereken işlemler,
 • İşlemin gerçekleştirileceği yerin konumu ve
 • Ek hizmetler dikkate alınarak, kaçak su tespit fiyatları

Firmamızca, su kaçaklarının en kısa sürede, en etkili şekilde tespit edilmesi için uzman çalışanlarımız ile profesyonelce hareket ediyoruz. Bu nedenle hizmetimizde kalitemizden ödün vermiyor, size aradığınız nitelikleri sunuyoruz. Fiyat konusunda daima uygun fiyat avantajı benimseyen bir firma olduğumuz için hem uygun fiyat avantajından yararlanıyor hem de kırmadan dökmeden kaçak tespiti hizmetimizi elde edebiliyorsunuz.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri, çok hassas süreci içerisinde barındırdığı için hizmet noktasında tercih edilen firmanın önemi oldukça büyüktür. Biz de bu hassasiyete karşın en iyi şekilde cevap vermek için size tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hizmet sunuyoruz. Peki, kırmadan su kaçak tamiri nasıl gerçekleştirilmektedir?

 • Öncelikli olarak Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ve Akustik Dinleme Cihazı ile su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz.
 • Su kaçağı tespiti sürecinde herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirilmemekte, bununla beraber kaçağın yeri noktasal olarak tespit edilmektedir.
 • Tespit edilen yerde bulunan fayans yerinden kırmadan çıkarıldıktan sonra küçük bir alanda tamir işlemi gerçekleştirilir.
 • Sonrasında sökülen fayans yerine takılarak, tamir işlemi sonlandırılmaktadır.

İstanbul kırmadan su kaçağı bulma süreci yukarıdaki aşamaları içinde barındırdığı gibi tamir sürecinde de pek çok hassasiyeti içerir. Bu nedenle Sevgi Tesisat firması olarak size güvenilir, garantili ve profesyonel bir hizmet sunacağımızı belirtmek isteriz. Firmamız bu alanda sahip olduğu tecrübeyi hizmetlerine en iyi şekilde yansıtarak, her türlü avantajdan yararlanmanıza fırsat oluşturmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Hizmetinde Neden Sevgi Tesisat?

Deneyimli ekibi ile hareket eden Sevgi Tesisat firmamız, size aradığınız kaliteyi, en uygun fiyat anlayışı ile sunmaktadır. Bu nedenle kırmadan dökmeden, noktasal olarak gerçekleştirdiğimiz su kaçak tespiti hizmetimiz sayesinde, pek çok ayrıcalıktan eksiksiz şekilde yararlanabileceksiniz. Bunun yanında;

 • İstanbul merkezli olarak,
 • Uzman çalışanlarımızla,
 • Orijinal yedek parçaların kullanıldığı,
 • Güvenilir,
 • Garantili ve
 • Anahtar teslim tesisat hizmetlerimiz ile yanınızda yer almaktayız.

Su kaçağı tespiti pek çok unsuru içerisinde barındırdığından, süreç öncesinde dikkatli olmanız gerekir. Yani su kaçak belirtilerinden yola çıkarak, daima evinizde ya da iş yerinizde bir kaçağın oluşabileceği bilincinde olmalısınız. Bu bilinçte hareket ederek, muhtemel su kaçaklarını fark etmeniz olasıdır. Aksi durumda su sızıntısı günlerce, haftalarca ve dahi aylarca devam edebilir. Herhangi bir kaçak belirtisi ile karşı karşıya kaldığınızda, hemen deneyimli Sevgi Tesisat firmamız ile iletişime geçebilir, kırmadan su kaçağı tespiti ile ilgili en kapsamlı bilgileri alabilirsiniz. Firmamız size gerekli olan bilgiyi aktaracak, hizmet için en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Evlerin, çalışma ya da diğer yaşam alanlarının en büyük sorunlarından bir tanesi olan su kaçakları, profesyonel hizmetler ile herhangi bir sorunla karşılaşılmadan ortadan kaldırılabilmektedir. Sevgi Tesisat ise bu süreçte sizin yanınızda yer alıyor. Çalışanlarımızın tecrübesi ve uyumu neticesinde harika olanakları elde edebiliyorsunuz. Ayrıca su kaçağı tespiti sürecinde sizin için kırmadan ve noktasal kaçak tespit hizmetleri sunduğumuz için maddi ve manevi kayıplar ile en az oranda karşı karşıya kalacaksınız. İstanbul su kaçak tespiti hizmetimizden yararlanmak, fiyat bilgisi almak ve aklınıza takılan soruları sormak isterseniz, bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul Genelinde Su Kaçak Tespiti Yapıyor Musunuz?

Evet. İstanbul’un her iki yakasında da kırmadan, noktasal su kaçak tespiti hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerinizi 7/24 Sunuyor Musunuz?

Tabii ki. Su kaçak tespitinin hayatı doğrudan etkilediği göz önünde bulundurulursa, çözümün hızlı olması gerekir. Bunun için hizmetlerimizi 7/24 gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçak Tamiri Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet. Kırmadan su kaçak tespiti hizmetinin yanı sıra, su kaçak tamiri hizmetimiz de bulunmaktadır. Hizmetimizi garantili ve güvenilir şekilde, orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirmekteyiz.

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarız?

Duvarlarda ve alt komşunuzun tavanında rutubet ya da sararma oluştuysa, su faturanız her zamankinden çok daha yüksek geliyorsa, musluk ve bataryalar kapalı haldeyken bile su sayacı dönüyorsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir.

Hizmetlerimiz