Hizmetlerimiz

Su Tesisatçısı Hizmetleri

Su Kaçağı Tespiti
Tıkanıklık Açma Hizmeti
Kombi Servis Hizmeti
Kombi Bakımı ve Montaj Hizmeti
Doğalgaz Tesisatçısı
Petek Temizleme
Banyo ve Mutfak Tadilat Hizmeti
Acil Su Tesisat Servisi

Hizmetlerimiz

Sevgi Tesisat, deneyimli ekibi ile 2006 yılında İstanbul’da hizmetler sunmak için kurulan bir firmadır. Firmamızda dürüst, güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile hizmetler sunulduğu için 2006 yılından itibaren binlerce kişiye çeşitli tesisat çözümleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Bu nedenle firmamızdan ev ya da çalışma alanlarındaki tüm tesisatlar ile ilgili hizmetleri alabilirsiniz. Şimdi size hizmetlerimiz hakkında genel bilgilerden söz edelim.

Su Tesisatçısı

Ev ya da yaşam alanlarında yer alan temiz ve pis su tesisatlarında meydana gelen problemlerin ortadan kaldırılması, tesisatların komple değiştirilmesi gibi pek çok hizmet, firmamız tarafından bizzat sunulmaktadır. Hizmetimiz içerisinde;

 • Sıfırdan tesisat döşemesi,
 • Kaçak olan tesisatların tamirinin gerçekleştirilmesi,
 • Kırmadan su kaçak tespitinin gerçekleştirilmesi,
 • Pis su tesisatlarında meydana gelen problemlerin ortadan kaldırılması,
 • Pis su tesisatlarının değiştirilmesi gibi hizmetler yer almaktadır.

Deneyimli ekibi ve profesyonel hizmet anlayışı ile İstanbul su tesisatçısı olarak hizmet sunan Sevgi Tesisat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların hayatı ne kadar olumsuz yönde etkilediği tartışmaya kapalı olan bir konudur. İşte bu sebeple bir kaçak oluşumu sonrasında maddi ve manevi pek çok olumsuzluk ortaya çıkar. Biz de Sevgi Tesisat olarak tüm bu süreçleri başarıyla yöneterek, size kırmadan su kaçak tespit hizmeti sunuyoruz. Hizmetimiz sayesinde;

 • Su kaçakları noktasal olarak tespit edilmekte,
 • Herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirilmemekte ve
 • Yaşanan sorunlar en hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Siz de kırmadan noktasal su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanmak isterseniz, hemen Sevgi Tesisat firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Gerek yaşam alanlarımız gerekse de çalışma alanlarımız olsun fark etmeksizin tıkanıklıklar ile sık sık karşı karşıya kalırız. Bu nedenle Sevgi Tesisat firmamız size tıkanıklık açma hizmetini son teknolojik cihazlar ile sunarak, bu konudaki mağduriyetinizi ortadan kaldıracaktır. Çeşitli sebepler ile yaşanan tıkanıklıkları, son teknolojiye sahip tıkalı gider açma cihazlarımız ile gerçekleştirerek, kırmadan tıkanıklıkların giderilmesini sağlamaktayız. Bu hizmetimizi;

 • Mutfak gideri,
 • Banyo gideri,
 • Tuvalet gideri,
 • Lavabo gideri,
 • Yer süzgeci,
 • Duşakabin gideri ve
 • Kanalizasyon gideri kapsamında sunmaktayız.

Hizmetimizi en etkin ve verimli şekilde gerçekleştirebilmek adına gerekli tüm teknik donanıma sahibiz. Bunun için alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile en etkili hizmetleri en uygun fiyatlar karşılığında sunuyoruz.

Kombi Servisi

Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombiler, özellikle yaz ve kış aylarına girişlerde arızalar ile karşı karşıya kalabilir. Diğer zamanlarda da ortaya çıkabilecek arızalar, kombiyi kullanmamızı engelleyeceği için hayatımızı durma noktasına getirir. İşte bu durumda Sevgi Tesisat firmamızın kombi servisi hizmetleri size en büyük yardımı sağlayacaktır. Bu hizmetimiz ile;

 • Kombi arızalarının ortadan kaldırılması,
 • Kombi bakımlarının gerçekleştirilmesi ve
 • Yedek parçaların temin edilmesini sağlıyoruz.

İstanbul kombi servisi olarak hizmet sunan Sevgi Tesisat firmamız, size beklediğiniz profesyonellikte kombi servisliği hizmetini sunarak, en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti almanıza yardımcı olacaktır.

Kombi Bakımı ve Montajı

Bazı durumlarda kombilerimizi değiştirmek, eve kombi döşetmek ya da var olan kombimize bakım yaptırmak isteriz. İşte bu hizmetlerde Sevgi Tesisat firmamız sizin yanınızda yer alacaktır. Uzman ekibi, profesyonel hizmet anlayışı, orijinal yedek parçaları ve uygun fiyatlı hizmeti ile kombi bakımı ve montajını en etkili şekilde firmamızdan edinebilirsiniz. Bakım yaz ve kış ayları girişince gerçekleştirilmesi gerektiği için herhangi bir sorun yaşanmaması adına yılda 2 kere yapılmalıdır. 2 kere yapılamasa bile yılda bir kez kombi bakımı yaptırmak, kombi performansı adına son derece önemli olacaktır. Siz de bu hizmetten Sevgi Tesisat güvencesi ile yararlanmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğalgaz Tesisatçısı

Doğalgaz artık çağımızın en önemli olanaklarından biri haline geldi. Bu nedenle tesisatlar ile ilgili sıklıkla hizmet talebi oluyor. Biz de bunun için uzman ekibimiz ile İstanbul doğalgaz tesisatçısı olarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Doğalgaz tesisatının sıfırdan döşenmesi, doğalgaz tesisatında tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesi, peteklerin monte edilmesi, değiştirilmesi gibi pek çok hizmet, Sevgi Tesisat firmamızın güvencesi ile 7/24 gerçekleştirilmektedir.

Banyo ve Mutfak Tadilatı Hizmeti

Zamanla mutfak ve banyolarımızda belirli yapısal bozukluklar ortaya çıkar. Bu da iki alanın tam anlamıyla aktif olarak kullanılmasını engeller. Bazı durumlarda da dekorasyona küçük ya da büyük dokunuşların yapılması gerekir. İşte bu durumda Sevgi Tesisat yanınızda. Mutfak ve banyo dekorasyonu sayesinde her iki alan da eskisinden çok daha modern ve kullanışlı hale getirilebilir. Sadece komple değişime de gerek yok. Mutfak ve banyonuzda beğenmediğiniz noktaları sizin için en yenileri ile düzenleyebilir, çok daha kullanışlı mutfak ve banyolara sahip olmanızı sağlayabiliriz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçebilir ve süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevgi Tesisat firmamız İstanbul’da banyo ve mutfak tadilatı hizmetleri ile son derece popüler olduğundan, bizimle iletişime geçerek önerilerimizi de dinleyebilir, ona göre hizmet alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.